Back to top

Charakteristika Netop Remote Control

Buďte schopni poskytnout komplexní dálkovou údržbu a uživatelskou podporu napříč prostředím Windows, Mac, Linux, Solaris a OS/2 pomocí nástrojů od lídra v oboru zabezpečené komunikace.

Stáhněte si instalaci - vyzkoušejte Netop Remote Control

PřehledCharakteristikaPřínosyNovinkyOceněníBezpečnostTech. specifikaceModulyDokumentace

Dálkové řízení, jež bylo vytvořeno pro IT administrátory a podporu

Netop Remote Control byl jedním z prvních produktů, které daly administrátorům možnost vidět a řídit počítače ze vzdáleného místa. Vedoucí postavení společnosti Netop v oboru, spolu s 20 lety zpětné vazby od zákazníků vedlo k vývoji a vyzrání nejkomplexnějšího, bezpečného a flexibilního řešení dálkové správy na současném trhu.

Netop Remote Control nyní přináší více než jakýkoli jiný disponibilní konkurenční produkt. Co to může znamenat pro Vaši organizaci?

Stáhněte si Netop Remote Control hned teď a přesvědčte se o tom sami. Překročte limity dálkového řízení pomocí nově přidané podpory Intel vPro, zapínejte nebo vypínejte počítač, měňte nastavení BIOSu, nebo dokonce instalujte operační systém - to vše vzdáleně.

Zhlédněte video: produktový průvodce Netop Remote Control Solutions

Úplné dálkové řízení

Řídíte vzdálený "host" desktop a necháte si zobrazit jeho displej na celou obrazovku nebo v okně. Využijte dálkové řízení prostřednictvím klávesnice a myši, a spouštějte na dálku příkazy a aplikace, stejně jako odhlašování, vypínání, restart a zapínání (Wake-on-Lan). Vícenásobné současně spuštěné relace poskytnou simultánní přístup více řídicích počítačů (guest) k jedinému cílovému (host) PC.

Komplexní dálková správa

Plný přístup k systémovému řízení, službám, registrům, správci úloh, event logům, oprávněním a příkazům dělají z Netop Remote Control mnohaúčelový nástroj.

Široká podpora platform

Netop Remote Control obsahuje software pro správu na všech rozšířených platformách (Windows, DOS, MAC, Linux, OS/2, Solaris), včetně podpory terminálových serverů, mobilních jednotek a vestavěných (embedded) zařízení (volitelně).

Obousměrný přenos souborů

Součástí systému je vysoce výkonný souborový manažer s podporou "drag and drop" pro kopírování, přesun, synchronizaci a replikaci souborů.

Podpora Intel vPro

Tento systém Vám umožní dálkově řídit počítače ještě předtím, před nahráním operačního systému, nebo dokonce předtím, než je na nich k dispozici jakýkoli operační. Zapínejte je a vypínejte. Zadejte a změňte nastavení BIOSu. Instalujte operační systém ze vzdáleně přistupujícího (guest) počítače. S nástroji Netop je to snadné.

Jednoduše automatizujte

S Netop Remote Control je automatizace snadná, s jednoduchým skriptování naplánovaných úloh (např. přenos dat nebo scannování v rámci inventarizace).

Režim vyžádání si pomoci

Podporován je jednoduchý požádavek o technickou podporu ze strany uživatele. Netop Remote Control si poradí v prostředí firewallů, ale volitelně umí používat i HTTP protokol na portu 80.

Pružná konektivita

Můžete se snadněji připojit prostřednictvím internetu bez potřeby konfigurovat firewally, routery nebo proxy.

Záznam relace pro kontrolu

Tento systém komplexně zaznamenává všechny aktivity na "host" a "guest" počítačích. Volitelné je nahrávání celých relací ve formě videa.

Centrální instalace

Centrální, po síti distribuovaná instalace ovládaných (host) počítačů s pomocí "Netop Pack ’n Deploy".

Různorodé komunikačních protokoly

Netop podporuje všechny platné komunikační protokoly (např. TCP/IP, UDP, IPX, NetBios, dial-in connections, infrared a Terminal Server).

Přední bezpečnostní funkce

Netop šifruje data s využitím 256-bitové AES, 2048-bitové dynamic key exchange a podporuje přední autentifikační a autorizační systémy, jako je Smartcards, RSA Secure ID a Directory Services. Dálkové přihlašování s využitím Smartcard.

Vysoká škálovatelnost

Netop Remote Control lze škálovat do sítě libovolné velikosti pomocí speciálních funkcí, jako je flexibilní správa skupin, funkce "telefonní seznam" a dislokace (deployment) Security serveru. Integrace v Directory Service, zahrnutí již existujících správních systémů je možná.

Inventura

Netop Remote Control dovoluje dálkově shromáždit všechny informace o hardware a software v podobě XML souboru. To může být užitečné pro dálkovou diagnostiku a rychlé vyhledání závady.

Jednoduchá automatizace

Připravte si vlastní skripty a automatizujte naplánované úlohy (např. přenos dat nebo skenování hw/sw konfigurace v předdefinovaných časech a oběma směry vzhledem k Netop modulům).

MSI instalační balíček

Vytvořte si standardní MSI balíček a proveďte snadné rozinstalování Netop modulů v rámci celé sítě využitím "Netop Pack'n Deploy".


Kam dál?