Back to top

Netop School

Připravujte se na hodinu, učte studenty a vyhodnocujte jejich práci s využitím Netop School6, předního řešení pro správu učebny v dnešních zasíťovaných učebnách a počítačových laboratořích.

Stáhněte si instalaci / vyzkoušejte School (vyžaduje registraci)

PřehledCharakteristikaPřínosyPrůvodceNovinkyTech. specifikaceMožnostiDokumentace

Důležité upozornění: od 1.7.2012 se nové licence Netop School6 nedodávají.

Pokud nyní potřebujete vhodný software pro řízení učebny, doporučujeme vaší pozornosti  Netop Vision Pro, který je nástupcem Netop School.

Stávající uživatelé Netop School mají - v závislosti na platnosti jejich produktové maintenance - možnost přejít na Vision Pro buď zcela zdarma, nebo za nižší cenu prostřednictvím Upgrade. Pro více informací jděte na produktovou stránku Netop Vision Pro, nebo nás kontaktujte.


Netop School6: software pro správu učebny

Přední řešení pro učebny a počítačové laboratoře

Netop Schho6 je přední řešení pro výuku s využitím počítačů od společnosti Netop, světově vůdčího poskytovatele software pro správu učebny. Navrženo pro učitele a lektory, kteří učí v učebně vybavené počítači, Netop School6 v sobě spojuje mocné nástroje pro přípravu, vlastní výuku a její vyhodnocení v jednom komplexním řešení. Sdílejte Vaši počítačovou obrazovku s celou třídou, monitorujte práci studentů na počítačích, nabídněte pomocnou ruku je-li to potřeba, řiďte aplikace a využití internetu, distribuujte a sbírejte dokumenty, tvořte testy a vyhodnocujte pokrok, dosažený studenty. Pouze Netop School6 nabízí úplnou sadu nástrojů s množstvím nezbytných detailů a s novým, intuitivním a plně přizpůsobitelným rozhraním pro zefektivnění Vašeho výukového procesu.

Nová verze podporuje Windows 7 - více zde


Dynamicky prezentujte lekce

S využitím technologie vylepšeného sdílení obrazovek demonstrujte přímo na monitorech studentských počítačů v rámci Netop School6, spolu s přenosem multimédií, což je umožněno sdílením audia i videa.

Řiďte internet a aplikace

Funkce politik umožňuje učitelům nastavit, ke kterým webovým stránkám a aplikacím budou mít studenti umožněn přístup v daném čase. Netop School's secure design zajišťuje, že studenti nebudou moci obcházet učitelem vybrané režimy práce.

Dohlížejte na studenty

Sledujte práci na studentských počítačích, monitorujte dosažený postup a vstupte do toho nabídkou pomoci. Monitorování obrazovek a dálkové řízení od Netopu pomáhají provést studenty výukou.

Podpoořte spolupráci při výuce

Křída je již minulostí! Užívejte interaktivní chat, vícekanálovou audio podporu a funkce pro skupinovou práci pro vytvoření prostředí vyšší úrovně, umožňujícího výuku na bázi spolupráce studentů.

Připravte si materiály doma

Urychlete výuku pomocí vylepšených funkcí pro plánování. Pouze Netop School6 Vám umožní pohodlně si připravit program výukové hodiny doma a odnést si na USB disku hotovou lekci nebo test.

Vyhodnoťte a zesilte vývoj

Intergrované funkce pro vyhodnocení Vám umožní vytvořit a spravovat testy k oznámkování studentů v reálném čase. Odhalte mezery ve znalostech a zaznamenejte lekce pro jejich opakování a pro tvorbu propracovaných konceptů.

Pouze Netop School6 poskytuje kompletní sadu funkčně bohatých nástrojů v intuitivním a plně přizpůsobitelném prostředí pro pokrytí individuálních potřeb učitele


Kam dál?

Článek: