Back to top

Vzdáleně diskutujte se studenty

Komunikujte, aniž byste rušili třídu

Vytvořte diskusní relaci s jedním nebo více studenty

Pošlete zprávu tomu, kdo zápasí s problémem ... přesměrujte studenta, aniž by o tom museli vědět jeho spolužáci ... trvale přijímejte zprávy od někoho, kdo k vám má dotaz ...

Nástroj Chat pro učitele a studenty vám umožní pomáhat vaším studentům ve chvíli, kdy je to třeba, bez vyrušování ostatních ve třídě.

Z pohledu studenta vás to učiní dostupnějšími. Chat mezi studentem a učitelem umožní, aby student mohl rychle položit průběžnou otázku, nebo aby se tímto způsobem přihlásil k tomu, že neví jak dál a neměl přitom rozpaky.

Pokud se někdo nechová odpovídajícím způsobem, funkce chat vám umožní přivést jej zpět, aniž byste situaci eskalovali. Pokud zkrátka zvolí špatné řešení, můžete jej rychle a diskrétně navést zpátky. Je-li vaše třída rozdělena na skupiny, a jedna ze skupin potřebuje větší díl pozornosti, pomocí Chatu s nimi můžete komunikovat jako se skupinou. Také lze tuto funkci použít jako prostředek k vyvolání diskuse.

Ve stručnosti

CHat vám umožní, abyste si trvale vyměňovali zprávy s jednotlivým studentem, skupinou nebo celou třídou, z jedné obrazovky na druhou.

 

 

 

K čemu vám tato funkce bude?

  • Povzbuďte interakce mezi učitelem a studenty.
  • Rychle přesměrujte toho, kdo zvolil nevhodné řešení
  • Umožněte studentům osobnější a důvěrnější přístup ve chvílích, kdy potřebují pomoc
  • Komunikujte s jednotlivci, skupinou nebo celou třídou

Zpět na přehled vlastností Vision Pro


Kam dál?

Článek: