Back to top

Charakteristika Live Guide

Podpořte dialog mezi Vašimi organizacemi a návštěvníky webu pomocí Netop Live Guide, snadno použitelného rozhraní na bázi Flash, poskytujícího živý chat, audio, video a další.

Vyzkoušejte si Netop Live Guide naživo a teď!

PřehledCharakteristikaPřínosyPrůvodceNovinkyTech. specifikacePřípadová studieDokumentace

Charakteristika Live Guide

Kliknout a komunikovat

Návštěvníkům vašich webových stránek nabídněte živý chat . S klikacím tlačítkem mohou zákazníci okamžitě chatovat s vaší obsluhou. Pohotové a účinné. Textový chat zlepšuje zákaznickou spokojenost, omezuje servisní náklady a zvyšuje prodej.

Audio a video chat

Zaujměte zákazníky audio a video chatem. Přecházejte z jednoduchého chat dialogu s vašimi návštěvníky do plného audio a video zážitku, přímo z vaší webové stránky. Okamžitě komunikujte tváří v tvář, bez nutnosti cokoli stahovat.

Proaktivní chat

Se zákazníky diskutujte aktivněji. Změňte návštěvníky ve spokojené zákazníky poskytnutím proaktivní prodejní online podpory. Navažte diskusi s jakýmkoli návštěvníkem, jenž potřebuje pomoc. Zvyšte prodej a spokojenost zákazníků.

Sociální média a e-mail

Proměňte jednosměrné marketinkové kampaně v konverzaci, která zaujme. Live Guide nabízí unikátní možnost vestavět možnost živé diskuse do e-mailů, online inzerce a sociálních médií - včetně Facebooku a Twitteru.

Snadno přizpůsobitelné

Vytvořte a přizpůsobte si klkatelné tlačítko ladící s vaším webem, Využijte na míru vyladěné posílání zpráv a zdůrazněte vaši obchodní značku. S námi je snadné vytvořit si pro vaše zákazníky skvělý zážitek živého chatu.

Společné surfování

Naveďte návštěvníky na vaše webové stránky. Společné surfování vám umožní nasměrovat návštěvníky na jakoukoli požadovanou URL adresu či stránku pro dodatečné produktové vlastnosti, informace nebo ukázky.

Zákaznické zpravodajství

Zobrazte vašim operátorům zákaznické informace. Live Guide vám dává možnost vidět detailní informace o návštěvnících webu, takže můžete poskytnout více přizpůsobenou a osobnější komunikaci.

Připravené odpovědi

Zautomatizujte odezvu a zlepšete efektivitu. Obslužte více návštěvníků ve stejném čase použitím vlastní knihovny osvědčených, předem napsaných zpráv jež umožní automatizované, briskní a efektivní odpovídání.

Vylepšené směrování a workflow

Jeden operátor může chatovat s více zákazníky. Řazení do vstupních front slouží k tomu, aby více operátorů mohlo obsloužit přicházející požadavky. Operátorské účty lze seskupovat podle oddělení nebo jiných kritérií, definovaných administrátorem chatů.

Výzkum a formuláře

Automaticky shromážděte cenné informace o zákazníkovi. Live Guide poskytuje snadno použitelné a přizpůsobitelné formuláře a přehledy pro zachycení informací kdykoli před, v průběhu a po živé diskusní komunikaci - dokonce i tehdy, když jsou operátoři offline.

Uložená historia a logy

Veškerá historie chatování je uložena v systému Live Guide pro pozdější užití. Prohlížejte libovolnou předchozí konverzaci a vyzpovídejte zákazníka při příští návštěvě vaší společnosti - každý zaměstnanec tak dokáže pokaždé poskytnout prvotřídní službu.

Souhrnné reportování

Získejte hluhší vhled do zákazníkova chování a zlepšete efektivitu kontaktního střediska pomocí vylepšených reportovacích nástrojů, s nimiž je monitorování klíčových metrik snadné. Detailní analytika je dodávána v rámci Live Guide pro snadnou analýzu a reportování. Všechny informace lze také exportovat do jiných systémů.

Optimální efektivita

Navrženo pro optimální operátorskou efektivitu. S intuitivním řízením a přizpůsobitelným pracovním prostředím nastavil Live Guide nový standard v použitelnosti. Efektivnější operátorské výsledky díky ryclejší reakci na zákazníky, vyšší zákaznické spokojenosti a sníženým operačním nákladům.

Široká podpora platforem

LiVe Guide, založený na platformě Adobe Flash,  nevyžaduje download nebo instalaci pro administrátory, operátory ani návštěvníky. Tím, že 98% prohlížečů disponuje podporou Flash, můžete Live Guide používat téměř kdekoli.

Jistota bezpečnosti

Live Guide je vystavěn na vysoce bezpečné platformě, jež zabezpečuje data i soukromí každého uživatele. Neautorizovanému přístupu k datům brání SSL šifrování . Live Guide je plně hostované řešení, poskytované z bezpečného datového centra společnosti Netop.

Snadný začátek

Je snadné s Liv e Guide začít i jej spravovat - odpadá stahování i instalace. Naše práce běží na vyhrazených serverech. Jednoduše se přihlásíte a v několika minutách můžete začít nastavovat vaši první živou diskusní kampaň.

Článek: