Back to top

Vision Pro

Představte si software pro správu učebny, se kterým se snadno pracuje a jehož vlastnosti odpovídají tomu, co učíte. Jedinečný s bohatou sadou nástrojů, které otevírají dveře k tomu, co dělat ve vaší učebně: poskytnout množství kreativních cest, abyste zaujali vaše studenty a pomohli jim k úspěchu.
Netop Vision Pro právě takovým softwarem je.

Stáhněte si instalaci - vyzkoušejte Vision Pro

ProduktVlastnostiNovinkyTech. specifikaceDokumentace

Vision Pro dashboard

K čemu vám to bude?

Streamujte video na obrazovkách studentských počítačů, rychle a synchronizovaně. Vyučujte graficky zaměřené předměty jako CAD. Díky Vision Pro můžete vzít jakýkoli software který používáte a sdílet jej na studentských počítačích v reálném čase. Můžete vybrat webové stránky, ke kterým mají mít studenti přístup, nebo prostě vybrat několik z nich, kteří dostanou širší prostor v rámci webu. Díky tomu je používání technologií v učebně přirozenější, snazší a profesionálnější. A to jsme teprve na začátku.

 


Je jako Vision, jenže lepší. Vision Pro nabízí stejnou funkcionalitu jako Netop Vision, software pro řízení počítačů v učebně, na kterém jsou závislí učitelé užívající technologie v učebně napříč světem. Vision Pro však jde dál. Jeho výkonná vylepšení jsou tím, co jej odlišuje od jiných produktů.
 
  • Vysoce rychlé sdílení obrazovek. Nasdílejte studentům jakýkoli program, který používáte, od AutoCADu po QuickTime.
  • Mimořádná webová kontrola. S Vision Pro dokážete definovat přístup studentů na internet případ od případu, což se ukazuje jako vysoce žádoucí při používání technologií ve výuce.
  • Vzdálené přihlašování pro celou třídu. Nyní můžete všechny počítače zalogovat jedním kliknutím, ze svého počítače a od svého stolu. Počítače tak budou připraveny, jakmile studenti dorazí.
Skutečně je to to nejlepší. Vision Pro je jediný software pro správu učebny, který poskytuje sdílení obrazovek tohoto druhu. Tím nastavuje laťku v pomyslném žebříčku. Při demonstrování videa je se synchronním streamováním Vision Pro ve vysoké rychlosti život učitele mnohem snazší. Pokud chcete komunikovat obrazovka-obrazovka s jedním studentem, se skupinou nebo s celou třídou, s Vision Pro to bude rychlejší. Vyučujete-li hardwarově akcelerované aplikace, pak je toto nutností.
Navíc: tenhle software se snadno naučíte používat. Jste zaneprázdněni, ovšem. Dokonce i ten nejúžasnější nástroj není praktický, pokud naučit se s ním pracovat zabere příliš dlouhou dobu. Proto, pokud jde o křivku osvojení, lidem v Netopu jde o to, nemít žádnou křivku osvojení. Vision Pro má svěže jednoduché rozhraní pro práci s technologiemi v učebně, spolu s mimořádně intuitivním vzhledem.
Jste již uživateli Netop School? Vision Pro je další generací aplikace Netop School. Vzali jsme ty nejlepší funkce z Netop School a vylepšili je tak, abychom vytvořili nový a výkonný software pro řízení učebny s ještě intuitivnějším rozhraním. Přejděte na Vision Pro. Je to zdarma v závislosti na platnosti vaší maintenance (Netop Advantage program).
 

Vyžádejte si vaše licenční klíče Vision Pro hned teď!

Kontaktujte nás dle konkrétní situace s požadavkem


Kam dál?