Back to top

Seznámení s Vision - video

 

Vision. Software pro řízení učebny od Netop

Není tajemstvím, že moderní IT technologie výrazně zasáhly do výuky a jednou provždy ji změnily. Jak ale může samotný učitel zvládnout třídu, plnou osobních počítačů a chytrých zařízení? Jak zajistí, aby se všichni studenti mohli učit naráz, ale též individuálně?

Po celém světě učitelé pomáhají dosáhnout těch nejlepších výsledků svých studentů s Vision - softwarem pro řízení učebny od Netop. Pusťte si toto krátké video (ang.), jehož stručný obsah je pod obrázkem:

Vision - Classroom Management Software by Netop from Netop on Vimeo.

  • S Vision na vašich PC můžete zamknout klávesnice a myši a zamezit tak nežádoucímu odvádění pozornosti při učitelově výkladu.
  • Nový Vision pro chytrá zařízení dokáže sdílet učitelskou obrazovku s tablety (iPady, ...) nebo jakýmkoli zařízením s přístupem na web. Jediným kliknutím to, co je na vaší obrazovce zobrazte celé třídě v rámci jednoduché, efektivní demonstrace. Operativně sdílejte aplikace a další výukové zdroje.
  • Proaktivně monitorujte studentské aktivity napříč celou třídou Rychle identifikujte studenty, kteří mají problémy s určitými tématy a bude-li to potřeba, vstupte do jejich práce.
  • Monitorujte a okamžitě zastavte nevhodné chování na webu a nasměrujte studenty k používání vhodných materiálů.
  • Dokonce můžete nasdílet i studentův desktop pro celou třídu. Nejlepší práce tak předvedou vybraní studenti ostatním, přímo od svých počítačů.
  • Na konci výuky můžete pomocí Vision vypnout všechna PC od svého stolu.
  • Jak - v učebně pné rozličných technologií - přispěje jediný učitel k tomu nejlepšímu výsledku všech studentů? Výukou s Vision.

Vision - software pro řízení učebny od společnosti Netop. Nyní s funkcemi pro iPady a další chytrá zařízení.


Kam dál?

Fórum: