Back to top

OnDemand

Kdykoli to potřebují, podporujte uživatele s využitím bezpečného webového dálkového řízení bez ohledu na umístění, síť, firewally nebo počítače, ke kterému je uživatel připojen.

Stáhněte si zkušební verzi Netop Remote Control OnDemand

PřehledCharakteristikaPřínosyNovinkyBezpečnostTech. specifikaceModulyDokumentace

Netop Remote Control OnDemand: okamžitá dálková podpora na bázi webu

S Netop OnDemand poskytnete podoru, kdykoli ji uživatel potřebuje - bez ohledu na umístění, sítě, firewally nebo ke kterému počítači je uživatel přihlášen. Pokud požadavek na podporu nastane, použití Netop OnDemand  znamená rychlejší vyřešení problému, lepší servis a větší spokojenost zákazníka.

Netop využil svoji světově uznávanou technologii dálkového řízení a vytvořil Netop OnDemand k tomu, aby umožnil vytváření help-desk relací na webové bázi, bez nutnosti konfigurovat firewall. Je samozřejmé že Netop OnDemand je integrován s Netop Remote Control.


Pomozte kdykoli a komukoli

Stažením malého, samospustitelného programu, může koncový uživatel přijímat okamžitou podporu bez nastavování firewallu. Nejlepší je, že OnDemand po sobě nezanechává stopu. Po skončení relace se na uživatelském počítači zruší.

Řešte uživatelské problémy ve snímku

Netop OnDemand je k dispozici v řádu sekund a Vy máte v reálném čase kopii desktopu koncového uživatele na Vaši obrazovce. OnDemand Vám umožňuje rychleji a snadněji řešit skutečné problémy, rychleji je diagnostikovat a rozkrývat.

Zůstaňte bezpeční

OnDemand je bezpečný - se svým přístupem potvrzovaných uživatelem a bezpečnostními rolemi splňuje požadavky předpisů bezpečnosti. Navíc není závislý na serverech třetích stran ohledně převedení trafficu a nabízí 256-bitové AES šifrování, jistící všechny relace proti odposlechům.

Pracujte, jako byste tam byli

Užívejte klávesnici a myš, jako kdybyste seděli přímo před počítačem koncového uživatele - editujte registry, instalujte aktualizace a ovladače nebo přetahujte soubory pomocí interaktivního manažeru typu "split-screen".

Chatujte s koncovým uživatelem

Bez problému a bez telefonu. S interním systémem odesílání zpráv lze snadno být v kontaktu s koncovým uživatelem.

 

Kam dál?