Back to top

Novinky Mobile and Embedded

Poskytněte pohotové a bezpečné dálkové řízení pro správu POS systémů, mobilních zařízení, ručních terminálů a vestavěných systémů pro minimalizaci výpadků.

Vyzkoušejte zdarma Mobile and Embedded

PřehledCharakteristikaPřínosyNovinkyBezpečnostTech. specifikaceDokumentace

Nová Verze: Netop Mobile Host 9.5

Poslední update na Netop Mobile & Embedded Host verze 9.51 (build 2010257) je maintenance release, disponibilní od září 2010. Poslední hlavní vydání Netop Mobile & Embedded Host (verze 9.5) bylo vydáno 24. února 2010 a přišlo s množstvím vylepšení, jež pomáhají dálkově spravovat vaši mobilní pracovní sílu a vestavěné systémy.

Stáhněte si poslední vydání

Netop Mobile & Embedded Host 9.5 rozšiřuje svoji podporu platforem, včetně Windows Mobile 6.5, zlepšení konektivity napříč internetem s využitím Netop WebConnect a snazší řízení zařízení s podporou Mobile Skins.

Netop Mobile & Embedded 9.51 Modification Notes (PDF)
Netop Mobile & Embedded 9.5 Release Notes (PDF)
Netop Mobile & Embedded Technical Support & Release History (u výrobce)

 

Podpora platforem

Sledujeme vývoj aktuálních desktopových a mobilních Microsoft operačních systémů. Podpora platforem v Netop Mobile & Embedded 9.5 Host se bude i nadále rozšiřovat.

  • Windows Mobile 6.x - Mobile Host nyní podporuje poslední vydání platformy Microsoft Windows Mobile včetně Windows Mobile 6.1 a 6.5 (Classic, Standard and Professional editions)
  • Windows Embedded CE 6.0 - poslední Microsoft vestavná platforma je nyní podporována s využitím Mobile Host. Vydání poskytuje podporu pro zařízení Nordic ID Morphic, jakkoli další CE 6.0 zařízení mohou být podporována na vyžádání.
  • Windows 7 - Mobile Host Manager může být nyní používán s Windows 7 včetně edicí Starter, Home Premium, Professional, Ultimate a Enterprise (32-bit a 64-bit editions)

 

Netop WebConnect

Netop Mobile & Embedded Host 9.5 přichází s podporou pro Netop WebConnect. Netop WebConnect je internetově přívětivá spojovací služba, jež umožňuje Netop aplikacím komunikovat napříč internetem s využitím HTTP protokolu bez dodatečné konfigurace firemních firewallů, proxy nebo routerů.

Použití Netop Mobile spolu s Netop WebConnect nabízí směrování konektivity do zařízení napříč mobilní sítí (GPRS, EDGE, 3G, HSDPA, atd.) bez koncového uživatele, vyžadujícího pomoc. Netop WebConnect se skládá z Connection Manageru a alespoň jednoho Connection Serveru pro poskytnutí plného HTTP řešení. Zákazníci mohou nastavit a spravovat své vlastní WebConnect řešení, nebo jednoduše konfigurovat své Netop moduly k použití WebConnect služby hostované u společnosti Netop.

Pro více informací o Netop WebConnect klikněte zde.

Mobile Skins

V zájmu zlepšení použitelnosti při podpoře mobilních zařízení je nyní možné prohlížet a řídit váš mobilní Host s využitím grafické reprezentace vašeho zařízení. Použití skinu umožňuje Netop Remote Control 9.5 Guest řídit mobilní zařízení ne pouze použitím standardní klávesnice a myši, ale také speciálními fyzickými klávesami a tlačítky. To nabízí chytřejší cestu pro podporu mobilních zařízení s rychlejším přístupem ke klíčovým funkcím a příkazům, činící tak zvláště užitečným podporu zařízení, jež nejsou založena na dotykovém displeji.

Pro více informací o novém vydání klikněte zde.


Kam dál?