Back to top

Přínosy Vision - odpovídající využití

Ta nejsnazší a nejefektivnější cesta k počítačové výuce. Vision je populární software pro řízení učebny, což dokládá lepší výkonností studentů tam, kde s Vision pracují.

Stáhněte si instalaci - vyzkoušejte Vision

PřehledCharakteristikaPřínosyNovinkyPrůvodceVideoTech. specifikaceMožnostiDokumentace

Přínosy Vision, software pro řízení počítačové učebny

Po více než 10 let Vision přináší prospěch vzdělávacím institucím, jako jsou školy, univerzity a školicí střediska po celém světě. S více než 50.000 učebnami instalovanými po světě, díky snadnému použití, kombinovanému s ověřenou efektivitou, je Vision vedoucí značkou v rámci software pro řízení učebny. Poslechněte si, co říkají skuteční učitelé o Vision.

Studentské známkyUčební dobaOdpovídající využitíReference - ČR

Zabezpečení studentů a zajištění odpovídajícího využití

Zabezpečení studentů je větší výzvou než kdykoli dříve. Školy čelí novým výzvám, jako je kybernetická šikana, nevhodné užití internetu, destruktivní a riskantní chování. Naštěstí, Netop Vision poskytuje školám a knihovnám prostředek k monitorování, vedení a řízení využití internetu.

Bezpečí pro studenty ve Florida high school, pomocí Vision

V životě současných škol se přístup studentů k internetu se stal skutečností. S tím přichází i potřeba spravovat tento přístup. Školy, jež využívají internet v učebnách a laboratořích se zavazují rodičům - zajistit, že internetový přístup bude užíván bezpečně, moudře a pro vzdělávací účely. Ve floridské Lincoln High School ve městě Tallahassee se přístup k internetu stal díky Netop Vision a jeho funkcím filtrování internetu hladkým a bezproblémovým.

"Řekl bych, že 90-95% našich problémů se zneužíváním internetu díky Vision zmizelo."

Tom Vogelgesang, Lincoln High School, Florida

Čtěte kompletní případovou studii


Obchodní škole v Missouri zůstávají studenti věrní

V Orrick High School ve státě Missouri se díky instalaci Vision stalo snazší pro Jaret Tomlinsona, učitele ekonomiky, prosadit přijatelná okrsková pravidla užití internetu.

"Pustit děti na internet znamená pro učitele více starostí. Ty děti jsou chytré a mají ty své vedlejší proxy-cestičky jak obejít firewall. Vision mi pomáhá udržet je u zodpovědnosti. Mám k dispozici malý snímek a vidím, na co se každý dívá. Můžu poslat zprávičku a vyzvat je k návratu k učení, nebo k nim rovnou zajít."

A. Jaret Tomlinson, Orrick High School, Missouri

Poté, co byly záležitosti ohledně monitorování vyřešeny, Tomlinsonovi se uvolnil čas a může se tak věnovat vyučování.

"Teď se opravdu mohu soustředit na zlepšování úrovně, jak je požadováno. Je to mnohem snazší, dosáhnout technologických cílů a standardů dle našich školských osnov zajištěním toho, že každý student je ohledně počítačových dovedmostí na dobré odborné úrovni, a přitom je jeho chování transparentní."

A. Jaret Tomlinson

Čtěte kompletní případovou studii


 

Řízení přístupu k internetu při výuce

"Internet byla ta nejlepší i nejhorší věc, která kdy přišla do mé počítačové učebny. Používám Vision, a mohu tak povolit studentům jít na internet, ale vždy jsem to já, kdo má plnou kontrolu nad tím, kdy se jim to povolí. Pro řízení učebny je Vision obrovská věc a já jsem velmi vděčný, že jej mám."

Jason Noonan, Lincoln High School, Lincoln, California


Studenti se díky Vision soustředí na výuku v multimediálních učebnách

Dnešní středoškolští studenti jsou velmi sofistikovaní uživatelé internetu. Kombinací jejich technické úrovně s rebelantskou a všetečnou povahou jsou tito náctiletí považováni za výzvu pro školy, jež zapojily internetové studium a vzdělávání do vyučovacího procesu. Tato výzva je opravdu akutní v multimediálních studovnách, jako jsou ty v Newberry High School na Floridě, a  Fontana A. B. Miller High School v Kalifornii, kde se Vision, software pro správu učebny, ukázal jako účinný.

"Vision mi pomáhá zajistit, že (studenti) užívají internet k podpoře výuky."

Bonnie Hampton, Newberry High School, Florida

"Toto je spásou pro každého správce studovny."

Mona Shehata, Media Services Director, Fontana A.B. Miller High School, California

Čtěte kompletní případovou studii


Kam dál?

Článek: