Back to top

Přínosy Vision - studentské známky

Ta nejsnazší a nejefektivnější cesta k počítačové výuce. Vision je populární software pro řízení učebny, což dokládá lepší výkonností studentů tam, kde s Vision pracují.

Stáhněte si instalaci - vyzkoušejte Vision

PřehledCharakteristikaPřínosyNovinkyPrůvodceVideoTech. specifikaceMožnostiDokumentace

Přínosy Vision, software pro řízení počítačové učebny

Po více než 15 let Vision přináší prospěch vzdělávacím institucím, jako jsou školy, univerzity a školicí střediska po celém světě. S více než 50.000 učebnami instalovanými po světě, díky snadnému použití, kombinovanému s ověřenou efektivitou, je Vision vedoucí značkou v rámci software pro řízení učebny. Poslechněte si, co říkají skuteční učitelé o Vision.

Studentské známkyUčební dobaOdpovídající využitíReference - ČR

Vision zlepšuje plnění úkolů studentů

Každého nakonec zajímají známky. Úspěch studenta je konečným cílem každého vzdělávání. Vyučující ve školách, univerzitách a školicích střediscích všude po světě mohli vidět posun při nasazení Vision v jejich třídách. Případové studie a certifikáty potvrzují důležitost Vision jako nezbytného nástroje pro výuku s počítači. Nezávislá studie nyní ukazuje, že Vision, software pro řízení počítačů v učebně přináší měřitelné a podstatné rozdíly ve výkonu studentů při vyučování s využitím technologií.


S přímým modelováním je výuka mnohem efektivnější, s méně zdrženími

Daniel Gould, středoškolský učitel ve Whitefish, Montana, zjistil, že výuka počítačových aplikací s Vision je snazší - pro něj a jeho studenty sedmého a osmého ročníku.

"Složitým instrukcím ohledně počítačů studenti rozumí mnohem lépe, pokud je mají přímo před sebou na svých monitorech. Jak je vidí, tak je mohou provést," říká Gould a dodává "Máme méně zdržení, takže množství času kdy studenti zápolí s programem je menší, a oni jsou schopni vše dokončit."

Daniel Gould, Whitefish Public Schools

Nejvíce potěší, že studenti jsou schopni déle podržet informaci, takže v průběhu školního roku není tak často potřeba znovu vysvětlovat již probranou aplikaci.

Zde si přečtěte kompletní případovou studii (anglicky)

Inspirující studentské úspěchy, méně selhání.

 

"Využití systému pro řízení počítačové učebny zlepšuje průměr známek, jenž je důležitý pro absolvování školy. Mnohem méně studentů je neúspěšných a také rozptyl ve známkách je mnohem užší. Navíc, celkové uspořádání učebny přináší zlepšení v oblasti chování a disciplíny."

Dr. Robert Joyce, Elon University

Stáhněte si tuto nezávislou studii Vision (v angličtině).

 


Kam dál?

Článek: