Back to top

Vlastnosti Vision Pro

Představte si software pro správu učebny, se kterým se snadno pracuje a jehož vlastnosti odpovídají tomu, co učíte. Jedinečný s bohatou sadou nástrojů, které otevírají dveře k tomu, co dělat ve vaší učebně: poskytnout množství kreativních cest, abyste zaujali vaše studenty a pomohli jim k úspěchu.
Netop Vision Pro takovým softwarem je.

Stáhněte si instalaci - vyzkoušejte Vision Pro

ProduktVlastnostiNovinkyTech. specifikaceDokumentace

Vlastnosti Netop Vision a Vision Pro

Monitorování práce studentů v učebněMonitorujte práci studentů

Zobrazte zvetšitelný náhled každé ze studentských obrazovek na vašem počítači, mějte možnost reagovat na jejich aktivity od svého stolu a v reálném čase.

Více ...

Sdílejte svoji obrazovku

Poskytněte svým studentům celoobrazovkový pohled na váš monitor, a zároveň blokujte jejich klávesnice a myši. Potřebujete rychlejší sdílení? Zkuste Vision Pro.

Více ...

Řiďte přístup studentů na internet

Určete, na které webové stránky má mít vaše třída přístup. Chcete mít i seznam zakázaných stránek? Vision Pro umožní přizpůsobit každý aspekt přístupu studentů na internet.

Více ...

Vzdáleně přihlašujte počítače

V prostředí s jednotným přístupem (např. knihovny nebo počítačové laboratoře) vám Vision pro umožní v jednom okamžiku přihlásit nebo odhlásit více počítačů.

Více ...

Představte studentskou obrazovkuPředstavte studentskou obrazovku

Zobrazte ostatním, co právě dělá jeden ze studentů. Skvělý způsob, jak nechat studenty demonstrovat, prezentovat a vysvětlovat.

Více ...

Spouštějte aplikace

Otevřete soubor, aplikaci nebo webovou stránku - vzdáleně, jediným kliknutím v celé třídě. Hromadné spouštění aplikací ušetří spoustu vyučovacího času.

Více ...

Vzdáleně pracujte na počítačíchVzdáleně pracujte na počítačích

Vzdáleně pracujte na studentských počítačích, aniž byste opustili svůj stůl. Pomozte studentovi s úlohou, krok za krokem až do stavu, kdy bude moci pokračovat sám.

Více ...

Aplikace v kiosk módu

Při práci v kiosk módu nemohou vaši studenti zavřít aplikaci, kterou jste jim spustili a otevřít jinou. Také nemají přístup k pracovní ploše a nabídce Start (restart, aj.)

Více ...

Získejte pozornost studentůZhasněte studentské obrazovky

Kliknutím smažte obsah studentských obrazovek, zamkněte klávesnice a myši. Získejte pozornost a stopněte všechny aktivity kdykoli dle potřeby.

Více ...

Rozesílejte a sbírejte soubory mezi počítačiSdílejte soubory mezi počítači

Pohodlně rozesílejte dokumenty, sbírejte testy a posílejte zadání ve vaší třídě, aniž byste se museli obtěžovat s fyzickým papírováním.

Více ...

Spravujte Vision ze svého iPaduSpravujte to ze svého tabletu

Vision@Hand vám umožní zhasínat obrazovky, demonstrovat práci kohokoli ve třídě nebo zamknout internet kdekoli ve třídě - použitím vašeho mobilního zařízení.

Více ...

Vzdáleně vypínejte a zapínejteVzdáleně vypínejte a zapínejte

Zapínejte, restartujte nebo vypínejte všechny počítače ve vaší třídě (nebo pouze ty, které předtím označíte) jediním kliknutím, od svého stolu, čímž ušetříte drahocenný vyučovací čas.

Více ...

Dynamicky zvýrazněte při hodiněDynamicky zvýrazněte potřebné

Netop Pointer poskytuje více než 20 anotačních nástrojů. Vaše prezentace tak mohou být živější. Používejte nástroj pro zvětšení, vysvícení, zvýraznění a mnohé další.

Více ...

Řiďte z tlačítkové klávesniceŘiďte z tlačítkové klávesnice

Teach-Pad je pětitlačítkový ovladač, připojený k učitelskému počítači pomocí USB. Umožní vám pracovat s hlavními funkcemi Vision pomocí stisku fyzické klávesy.

Více ...

Přizpůsobte si vzhled učebnyPřizpůsobte si vzhled učebny

Označte si studentské náhledy a spravujte je z obrazovky, kde bude jejich rozmístění kopírovat zasedací pořádek ve třídě.

Více ...

Vzdáleně diskutujte se studentyVzdáleně diskutujte se studenty

Vyměňujte si zprávy a vzkazy se studenty v rámci celé třídy nebo vybrané skupiny, z obrazovky na obrazovku. Diskrétně komunikujte, aniž byste rušili ostatní.

Více ...

Vyhodnocujte znalosti třídyZkoušejte třídu, nechte hlasovat

Zorganizujte anonymní hlasování ve vaší třídě, abyste vyhodnotili úroveň pochopení látky a pozvedli morálku. Výsledek uvidíte okamžitě jako koláčový graf.

Více ...

Nástrojová lišta VisionUžívejte plovoucí nástrojovou lištu

Ovládejte hlavní řídicí funkce z plovoucí nástrojové lišty - vysoce intuitivního a přizpůsobitelného rozhraní, jedinečně navrženého pro Vision a Vision Pro.

Více ...

 


Kam dál?

Článek: