Back to top

ProtectOn Pro - možnosti nákupu

Eliminujte poškození způsobená viry a nežádoucími downloady - chraňte data a systém pomocí aplikace Netop ProtectOn Pro, řešení pro dostupnou ochranu koncového bodu, vhodného pro školy, knihovny, podniky a organizace.

Stáhněte si zkušební verzi Netop ProtectOn Pro

PřehledCharakteristikaNovinkyTech. specifikaceUpgradeMožnostiDokumentaceWebinář

Možnosti nákupu Netop ProtectOn Pro

Dostupná a komplexní ochrana koncového bodu je nyní na dosah pro školy, knihovny, podniky a instituce v podobě Netop ProtectOn Pro, unikátního řešení, které v sobě spojuje diskovou ochranu spolu s dálkovou správou přístupu k aplikacím, webu a ovládáním přístupu k zařízením PC.

Slevy pro školství

Tak jako ostatní Netop produkty, Netop ProtectOn Pro je k dispozici za zvýhodněné ceny pro vzdělávací instituce. Vyžádejte si cenu.

Ušetřete tím, že zakoupíte společně s dalšími Netop produkty

Podniky a školy mohou podstatně ušetřit koupí Netop ProtectON Pro v soupravě s dalšími Netop produkty, jako je Netop software pro řízení počítačové učebny (ve kterém je Netop špičkou v oboru), nebo produktové balíčky určené pro IT profesionály. Vyžádejte si cenu.

Jazyková dostupnost

Netop ProtectOn Pro je aktuálně k dispozici v angličtině, němčině a francouzštině (přičemž francouzská verze platí pouze pro aplikaci, nikoli pro dokumentaci).


Kam dál?

Článek: