Back to top

Webinář Netop ProtectOn Pro

Eliminujte poškození způsobená viry a nežádoucími downloady - chraňte data a systém pomocí aplikace Netop ProtectOn Pro, řešení pro dostupnou ochranu koncového bodu, vhodného pro školy, knihovny, podniky a organizace.

Stáhněte si zkušební verzi Netop ProtectOn Pro

PřehledCharakteristikaNovinkyTech. specifikaceUpgradeMožnostiDokumentaceWebinář

Netop ProtectOn Pro Webinář

Pojďte se podívat na 30-ti minutový přehled toho, jak můžete s Netop ProtectOn Pro udržovat počítače ve Vaší síti nepoškozené a spolehlivě fungující.

Netop ProtectOn Pro chrání data a systémovou integritu prostřednictvím řízení přístupu uživatele k USB zařízením, harddiskům a floppy mechanikám, webovým stránkám, aplikacím, atd. Automaticky obnovuje počítače a maže poškození způsobená viry a nevhodnými downloady. Ušetříte čas a peníze díky dálkové správě síťových počítačů z jediné ústřední řídicí konzole. Ideální pro školy, knihovny, podniky a instituce. Netop ProtectOn Pro eliminuje problémy a šetří nekonečné hodiny dříve vynaložené na podporu uživatelů, instalace a nápravu škod.

Součástí Netop ProtectOn Pro webináře je:

  • Úvod a přehled ke koncové ochraně
  • Jak Netop ProtectOn Pro funguje
  • Předvedení
  • Srovnání s ProtectOn 2
  • Licencování a cenové informace

Zhlédněte celý záznam Netop ProtectOn Pro webináře teď!

Upozornění: jedná se o 29-minutový záznam, ve formátu .m4v a lze jej nejlépe přehrát s pomocí Quicktime, VLC nebo dalších dostupných přehrávačů. Vzhledem k velikosti souboru (87 MB) Vám stažení zabere nějaký čas, a budete potřebovat vysokorychlostní internetové připojení.


Kam dál?

Článek: