Back to top

Upgrade Netop ProtectOn Pro

Eliminujte poškození způsobená viry a nežádoucími downloady - chraňte data a systém pomocí aplikace Netop ProtectOn Pro, řešení pro dostupnou ochranu koncového bodu, vhodného pro školy, knihovny, podniky a organizace.

Stáhněte si zkušební verzi Netop ProtectOn Pro

PřehledFunkceNovinkyTech. specifikaceUpgradeMožnostiDokumentaceWebinář

Upgrade Netop ProtectOn Pro

Verzi 1.1 vydala společnost Netop 2. března 2010. Upgrade je k dispozici bez dalších poplatků pro ty, kdo mají aktivní službu Netop Upgrade Insurance (NUI) jež je pro prvních 12 měsíců automaticky součástí Vašeho nákupu licencí. Nevyžadují se nové licenční klíče.

  • Stáhněte si nejnovější instalaci zde.
  • Zde se dovíte více o nové verzi.

Upgrade z ProtectOn 2

Dosavadní Netop nebo GenevaLogic uživatelé, kteří užívají ProtectOn 2 k ochraně pevného disku budou mnohdy chtít upgradovat, aby mohli využívat nové funkce ProtectOn Pro se všemi výhodami tohoto nového řešení pro koncovou ochranu, jako je správa zařízení, internetu a aplikací, ale i vzdálený management.

Nové funkce, nový design, nová architektura

Na rozdíl od ProtectOn 2, založeném na souborovém základě, Netop ProtectOn Pro je serverové řešení, které přináší mnohem výkonnější a komplexnější sadu funkcionalit pro Vaši koncovou ochranu. Nová administrativní konzole ProtectOn Pro je společným rozhraním pro spouštění Windows administrativních funkcí, jakož i pro diskovou ochranu, správu zařízení a dálkovou administrativu a podporu počítačů ve Vaší síti. Podstatné změny byly provedeny v designu diskové ochrany, díky čemuž vzniklo robustní a dostupné řešení, bezvadně fungující na operačním systému Vista, jakož i na širokém rozsahu Windows operačních systémů. Pro srovnání funkčnosti ProtectOn 2 a ProtectOn Pro klikněte zde. Pro pomoc uživatelům ProtectOn 2, kteří zvažují přechod na ProtectOn Pro, Netop připravil následujícího průvodce:

Jak přejít z Netop ProtectOn2 na Netop ProtectOn Pro

Zdarma pro uživatele se složbou upgrade insurance

Uživatelé s platnou Netop Upgrade Insurance (NUI) popř. GenevaLogic Annual Upgrade Protection (AUP) mají nárok na bezplatný upgrade na Netop protectOn Pro. Stávající uživatelé ProtectOn 2 bez platného NUI nebo AUP si mohou zakoupit upgrade na Netop ProtectOn Pro. Distribuce ProtectOn 2 byla ukončena k 31. srpnu 2009 - 90 dní po vydání Netop ProtectOn Pro.


Kam dál?

Článek: