Back to top

Disková ochrana ProtectOn Pro

Eliminujte poškození způsobená viry a nežádoucími downloady - chraňte data a systém pomocí aplikace Netop ProtectOn Pro, řešení pro dostupnou ochranu koncového bodu, vhodného pro školy, knihovny, podniky a organizace.

Stáhněte si zkušební verzi Netop ProtectOn Pro

PřehledCharakteristikaNovinkyTech. specifikaceUpgradeMožnostiDokumentaceWebinář

Komplexní ochrana koncového bodu

Rozsáhlá funkcionalita za dostupnou cenu

Pouze Netop ProtectOn Pro nabízí tuto jedinečnou kombinaci diskové ochrany, dálkového řízení a blokaci internetu, aplikací a ovládání zažízení PC z jediné administrativní konzole. Více informací získáte kliknutím na záložku níže.

Disková ochranaOvládání zařízeníWeb a aplikaceDálková správa

Robustní a dostupná disková ochrana

Chránit počítače ve Vaší síti proti nežádoucím změnám a obnovovat je do známého funkčního stavu je snadné, pokud máte Netop ProtectOn Pro. Používejte jej k uložení a obnově známé funkční konfigurace, čímž odstraníte viry, nežádoucí soubory nebo neautorizované programy pouhým restartem. Vymažte všechny změny, ale pokud je to potřeba, označte složky, do kterých mohou uživatelé ukládat svoji práci a ta pak nebude dotčena obnovovacím procesem. Možnost nastavit výjimek z politiky umožní nechat instalovat Windows updaty, servisní balíčky a jiné aktualizace, které budou automaticky uloženy. Jinou volbou je nastavit časová okna, v nichž je ochrana neaktivní.

Předcházejte škodám, způsobeným viry a nežádoucími downloady

Netop ProtectOn Pro poskytuje komplexní ochranu konfigurace každého počítače. Ušetřete si nekonečné hodiny, trávené poskytováním podpory a opětovným nastavováním konfigurace. Vaše původní nastavení je bezpečně uloženo a bude-li to potřeba, jednoduše obnovíte počítače tak, že je restartujete. Za několik okamžiků již budou bez virů, nevhodných stažených souborů a neautorizovaných aplikací.

Funguje automaticky - údržba není třeba

Zvolte "Povolit obnovení po restartu" a vaše počítače se automaticky obnoví do původního stavu každým restartem. Žádná údržba k tomu není potřeba - chráněné počítače se automaticky navracejí do známého a funkčního stavu.

Nechte uživatele ukládat data lokálně

Pokud je to vyžadováno, můžete vyčlenit složky, jež budou vyčleněny z diskové ochrany a obnovovacího procesu. Studenti, žáci a další uživatelé si pak mohou do těchto složek ukládat svoji práci a ta jim nebude smazána, zatímco konfigurace počítače se obnoví.

Povolte výjimky pro softwarové updaty

Netop ProtectOn Pro disponuje možností vyčlenit obvyklé úkony z obnovovacího procesu. Jde o práci se servisními balíčky, aktualizacemi operačního systému, antivirů a dalších aplikací. Ty se po restartu neobnoví.

Načasujte si diskovou ochranu

S novou funkce ProtectOn Pro je snadné nastavit si, kdy je disková ochrana vypnuta, takže lze nechat proběhnout naplánované instalace (např. updaty a aktualizace). Také můžete nastavit časový plán diskové ochrany, a nechat Vaše počítače jednotně restartovat a obnovit každý večer nebo každý víkend.

Podpora diskových oddílů, více disků a všch typů pevných disků

Chraňte všechny pevné disky počítačů ve Vaší síti, nebo zvolte, které jednotky se mají chránit. Netop ProtectOn Pro podporuje ochranu diskových oddílů (partitions) a také chrání více disků, současně instalovaných v jednom počítači. Na rozdíl od jiných programů tohoto typu, ProtectOn Pro podporuje všechny typy disků, včetně SCSI.


Kam dál?

Článek: