Back to top

Dálková správa ProtectON Pro

Eliminujte poškození způsobená viry a nežádoucími downloady - chraňte data a systém pomocí aplikace Netop ProtectOn Pro, řešení pro dostupnou ochranu koncového bodu, vhodného pro školy, knihovny, podniky a organizace.

Stáhněte si zkušební verzi Netop ProtectOn Pro

PřehledCharakteristikaNovinkyTech. specifikaceUpgradeMožnostiDokumentaceWebinář

Komplexní ochrana koncového bodu

Množství funkcí za dostupnou cenu

Pouze Netop ProtectOn Pro nabízí tuto jedinečnou kombinaci diskové ochrany, dálkového řízení a blokaci internetu, aplikací a ovládání zažízení PC z jediné administrativní konzole. Více informací získáte kliknutím na záložku níže.

Disková ochranaOvládání zařízeníWeb a aplikaceDálková správa

Ušetřete čas a peníze využitím dálkové správy počítačů v síti

Netop ProtectOn Pro nabízí výkonný soubor nástrojů pro správu počítačů ve vaší síti. Zapínejte, vypínejte a restartujte počítače na dálku. Zkontrolujte velikost diskového prostoru, prohlédněte si záznamy o událostech (event logy), přistupujte ke správci úloh Windows, spravujte služby na PC, sdílejte mechaniky a nejen to. Můžete také využít Netop ProtectOn Pro k zobrazení síťových informací o klientovi Windows, spravovat sítě Active Directory nebo lokální uživatele a skupiny. Administrativní konzole je společným rozhraním pro diskovou ochranu, správu zařízení a pro administrativní funkce Windows, ale vytváří též ucelené spojení s Netop Remote Control a aplikacemi třetích stran.

Dálkově spravujte jakýkoli počítač ve Vaší síti

Netop ProtectOn Pro Vám umožní otevřít relaci dálkového řízení na počítače v síti, abyste tak mohli řešit mnohé případy podpory a řešení problémů na dálku.

 • Zobrazte záznam událostí (event log) Windows, prohlédněte a změňte vlastnosti, vymažte nebo uložte záznamy.
 • Prohlédněte si informace o volném diskovém prostoru a jeho vlastnosti.
 • Přistupte ke správci úloh a prohlédněte nebo řiďte aplikace a procesy. Zobrazte si vytížení počítače nebo procesy.
 • Prohlédněte si Windows registry a spravujte služy, běžící na pozadí.
 • Spravujte sdílené zdroje počítačů, jako diskové jednotky a složky.
 • Proveďte inventuru instalovaného hardware a software.
 • Otevřete si konzoli příkazové řádky na klientském počítači.
 • Užijte systémové příkazy k zamknutí počítače, odhlášení uživatele, restartu nebo jeho vypnutí.

Integrace s Netop Remote COntrol do jednoho celku

Pokud máte na počítači s Netop ProtectOn Pro řídicí konzolí instalován modul Netop Remote Control Guest, pak je program Netop Remote Control automaticky včleněn do Netop relace. Budete tak moci využívat další příkazy pro řízení klientských (agent) počítačů, na kterých je nainstalován Netop Remote Control Host modul.

 • Dálkové řízení.
 • Přenos souborů.
 • Chat.
 • Audio chat.

Spravujte sítě Active Directory

Netop ProtectOn Pro umožňuje spravovat objekt Active Directory, spravovat skupinové politiky a připojit se na doménu v síti. (Vyžaduje se instalace Microsoft Management Console.)

Nalistujte a zobrazte počítače v síti Microsoft Windows

Zobrazte doménu a jméno počítače ve struktuře sítě Windows. Využitím dálkové správy Netop ProtectOn Pro můžete získat IP adresy, veri operačního systému a další informace, potřebné k řešení problémů v síti.

Zapínejte počítače v síti

Vyberte libovolný počítač v Active Directory nebo ve Vaší síti Microsoft pro jeho zapnutí (je třeba mít aktivní službu Wake on Lan).

Vzdáleně instalujte klientské moduly

Použijte administrativní konzoli pro instalaci nebo odinstalaci Netop ProtectOn Pro agentů (klientských instalací) na všech počítačích v síti.

Integrujte aplikace třetích stran

Jsou-li k dispozici aplikace, které je třeba často používat ve spojení s dálkovou správou, můžete si vytvořit vlastní sekci v rámci Vašeho řídicího panelu a přidat tam příkazy pro otevření aplikací třetích stran. Výsledkem je jediná administrativní konzole, sdružující vše co potřebujete pro efektivní a účinnou síťovou správu a podporu uživatelů.


Kam dál?

Článek: