Back to top

Web a aplikace s ProtectON Pro

Eliminujte poškození způsobená viry a nežádoucími downloady - chraňte data a systém pomocí aplikace Netop ProtectOn Pro, řešení pro dostupnou ochranu koncového bodu, vhodného pro školy, knihovny, podniky a organizace.

Stáhněte si zkušební verzi Netop ProtectOn Pro

PřehledCharakteristikaNovinkyTech. specifikaceUpgradeMožnostiDokumentaceWebinář

Komplexní ochrana koncového bodu

Množství funkcí za dostupnou cenu

Pouze Netop ProtectOn Pro nabízí tuto jedinečnou kombinaci diskové ochrany, dálkového řízení a blokaci internetu, aplikací a ovládání zažízení PC z jediné administrativní konzole. Více informací získáte kliknutím na záložku níže.

Disková ochranaOvládání zařízeníWeb a aplikaceDálková správa

Zabezpečte odpovídající využívání počítačů řízením přístupu k webu a aplikacím

Nemáte radost z toho, že se školní či firemní počítače využívají pro nakupování, hraní her nebo sledování videa? Netop ProtectOn Pro poskytuje IT administrátorům nástroje, s nimiž si prosadíte politiku odpovídajícího využívání pro všechny počítače v séti. Blokujte přístup k nevhodným webovým stránkám pomocí flexibilních politik "černých" a "bílých" seznamů. Dejte stop neautorizovaným aplikacím tak, že zakážete přístup k problematickým programům, nebo omezíte uživatele přístupem pouze k vybraným aplikacím. Byla-li jedenkrát aplikována, politika je v platnosti, a to dokonce i po odpojení počítače od sítě, takže i přenosné počítače jsou pod Vaší kontrolou. Politiky mohou být aplikovány na každý počítač nebo na uživatele v síti, popř. selektivně na skupiny uživatelů a počítačů. Dokonce lze naplánovat rozdílné politiky pro různé časové úseky tak, jak to vyučovací praxe vyžaduje.

Blokujte webové stránky

Netop ProtectOn Pro Vám dává možnost blokovat přístup k problematickým webovým stránkám, pomocí politik, které znepřístupní weby uvedené ve vytvořeném seznamu. Navíc, chete-li blokovat určité typy webových stránek, můžete použít masky jako "game", čímž zablokujete jakoukoli stránku, kde je uvedená fráze součástí URL adresy. Volitelně lze blokovat přístup na všechny stránky s výjimkou toho, co je uvedeno v "bílém seznamu".

Omezte aplikace

Zastavte používání her nebo dalších aplikací, díky kterým dochází k plýtvání časem ve škole nebo organizaci, případně které ohrožují bezpečnost. S Netop ProtectOn Pro je snadné zakázat přístup k aplikacím, které jsou zcela nevhodné, nebo omezit působnost uživatelů a poskytnout jim pouze schválené aplikace.

Aplikujte politiky na uživatele nebo na počítač

Různým typům uživatelů, jako třeba učitelům a studentům, poskytněte různé úrovně přístupu odpovídající jejich potřebám. Vyšší stupeň omezení užijte na sdílených počítačích, instalovaných na veřejně dostupných místech, na rozdíl od individuálně používaných počítačů. Politiky lze aplikovat na jednotlivé uživatele, skupiny uživatelů nebo všechny uživatele, stejně jako na jednotlivé počítače, skupiny počítačů, všechny počítače či kombinace uživatelů a počítačů.

Nastavte politiky podle časového plánu

Co takhle více omezit internet nebo aplikace v průběhu výuky, ale v době volna zvolit otevřenější přístup? Jednou aplikovány, pravidla přístupu platí i poté, co byl počítač odpojen od sítě. Díky tomu i přenosné počítače budou využívány odpovídajícím způsobem.


 

Kam dál?

Článek: