Back to top

Ovládání zařízení s ProtectOn Pro

Eliminujte poškození způsobená viry a nežádoucími downloady - chraňte data a systém pomocí aplikace Netop ProtectOn Pro, řešení pro dostupnou ochranu koncového bodu, vhodného pro školy, knihovny, podniky a organizace.

Stáhněte si zkušební verzi Netop ProtectOn Pro

PřehledCharakteristikaNovinkyTech. specifikaceUpgradeMožnostiDokumentaceWebinář

Komplexní ochrana koncového bodu

Množství funkcí za dostupnou cenu

Pouze Netop ProtectOn Pro nabízí tuto jedinečnou kombinaci diskové ochrany, dálkového řízení a blokaci internetu, aplikací a ovládání zažízení PC z jediné administrativní konzole. Více informací získáte kliknutím na záložku níže.

Disková ochranaOvládání zařízeníWeb a aplikaceDálková správa

Chraňte dala a systémovou integritu prostřednictvím ovládání zařízení

Netop ProtectOn Pro nabízí kompletní ovládání přístupu k zařízením pro všechny počítače ve Vaší síti. Chraňte Vaši síť před škodlivými programy, a zajistěte, že citlivá školní a firemní data nebudou kopírována na externí zařízení. Povolte, nebo zamítněte přístup k USB zařízením, pavným diskům, DVD/CD-ROM a floppy mechanikám, přenosným diskům, páskovým jednotkám, WiFi a dalším. Protect-On Pro Vám dokonce umožní skrýt soubory nebo složky na disku počítače před těmi, kdo je nemají vidět. Aplikujte přístupovou politiku napříč skupinami počítačů, skupinami uživatelů, nebo kombinovaně. Je-li jednou aplikována, politika funguje dokonce i tehdy, když je daný počítač odpojen od sítě, což je důležité pro správu přenosných počítačů.

Omezte přístup k USB zařízením

Zabezpečte, aby citlivá školní a firemní data neodcházela mimo zdi Vaší organizace, uložená na USB Flash discích. Netop ProtectOn Pro Vám dává možnost selektivně zakázat nebo povolit přístup k USB zařízením podle počítače nebo uživatele. Blokujte všechna USB zařízení, nebo selektivně povolte vybraná USB zařízení (jako třeba USB tiskárny) a blokujte ostatní (např. USB paměti). Scannovací utilita Vám umožní přednastavit, které typy USB zařízení se budou ve Vaší síti používat a poté vybrat, ke kterým přístup povolte.

Chraňte citlivá data na pevných discích

Ovládač zařízení Vám umožňuje určit, kteří uživatelé budou mít přístup k pevným diskům ve Vašich počítačích. Vyberte, co je potřeba: plný přístup, pouze čtení, pouze zápis, formátovaný přístup nebo přístup zcela zakažte. Dokonce lze skrýt soubory a složky, jenž obsahují důvěrná a citlivá data, takže je pak nebudou moci prohlížet neautorizovaní uživatelé.

Řiďte využití DVD/CD-ROM, floppy a páskových jednotek

Povolte, nebo zakažte přístup k médiím pro ukládání dat. Volby typu "povolit čtení", "povolit zápis" jsou rovněž k dispozici pro DVD a CD-ROM jednotky a ostatní přenosná zařízení. Taktéž i oprávnění k formátování disket ve floppy mechanikách.

Omezte přístup k paralelním portům, sériovým portům, WiFi a dalším

Netop ProtectOn Pro nabízí plné řízení přístupu k zařízením, jež mohou být připojena k počítačům ve Vaší síti. Povolte nebo zakažte přístup k Bluetooth zařízením, FireWire portům, IrDa zařízením, paralelním a sériovým portům a WiFi.

Flexibilní řídicí politika pro splnění Vašich potřeb

Ať už chcete zúžit přístup k zařízením, nebo nastavit otevřenější systém s několika málo omezeními, Netop ProtectOn Pro nabízí flexibilní politiky řízení, které vyhoví potřebám jak škol, tak i firemních uživatelů a institucí. Vy sami se rozhodněte, zda blokovat přístup k zařízením pro celé třídy, nebo zda selektivně aplikujete několik omezení u těch počítačů kde je ohrožení větší. Restrikce mohou být rovněž nastaveny podle uživatelů, takže např. učitelé budou mít minimum omezení (k datům a zařízením) než žáci.


Kam dál?

Článek: